Price: ₹169
one-size
| Material | PP |
| Closure Type | Buckle |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Features | Lightweight |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Blue |
| Type | Nail Art Tool Storage |
| Batteries Included | No |
| Height | 6.8 in |
| Length | 0.9 in |
| Width | 3.9 in |
| SKU | sb2206306969909904 |